Vedeli ste, že Zuzana Čaputová je milovníčkou zvierat? Jej psík Leon dnes oslavuje prvé narodeniny

NETKY.SK • 6 Máj 2021, 22:18 • 2 min
Vedeli ste, že Zuzana Čaputová je milovníčkou zvierat? Jej psík Leon dnes oslavuje prvé narodeniny

Prezidentka Slovenskej republiky Zuzana Čaputová sa dnes na sociálnych sieťach pochválila svojím nádherným psom. Popis pri fotkách bol však špeciálny.

slovakia

left justify in out

Je verejne známe, že hlava SR nebýva v Bratislave, ale do hlavného mesta dochádza každý pracovný deň zo svojho domu v Pezinku. Na tomto pozemku sa každý deň hrá jej chlpatá štvornohá láska, ktorá je na svete už rok. "Leon, náš labrador, najmladší člen domácnosti, dnes oslavuje prvé narodeniny."

 

img

 

"Je to naše vždy dobre naladené zlatíčko. Napriek tomu, že má iba rok, je to veľký pes, nie iba svojím už takmer dospeláckym vzrastom." Ako pokračovala, Leon má v sebe nepodmienenú lásku, teší sa už vtedy, keď  pri ňom niekto je a raduje sa z prítomnosti. "Tým je pre všetkých členov našej rodiny veľkým učiteľom." Prezidentka uverejnila medzi fotkami aj také, keď bol Leon ešte len malé šteniatko, ktoré sa zmestilo do jednej ruky. 

 

img

 

"Aj v období izolácie nás vytiahol na prechádzky a do prírody. Napriek veľkej kope chlpov doma ani na chvíľu neľutujem, že sa stal už neodmysliteľnou súčasťou nášho rodinného života. Dúfam, že aj Leon je šťastný s nami," vyjadrila sa prezidentka Čaputová. twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
lukas cief
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies