V ringu nemá žiadny rešpekt: Erkan Murat má po RFA 15 jasný plán, dlho si ho neužijeme

NETKY.SK • 22 Február 2024, 08:07 • 2 min
V ringu nemá žiadny rešpekt: Erkan Murat má po RFA 15 jasný plán, dlho si ho neužijeme

Jedným z účastníkov RFA 15 v Bratislave bude macedónsko-český bojovník Erkan Murat, ktorý nastúpi do svojho druhého zápasu pod hlavičkou organizácie Real Fight Aréna. Vo svojom debute zvíťazil nad Tomášom Drábikom na body a urobí všetko pre to, aby ako víťaz odchádzal aj tentokrát. V akcii ho uvidíme už 9. marca a vstupenky sú dostupné v sieťach Predpredaj.sk a Ticketportal.sk.

slovakia

left justify in out

Má to rád, ale nič netrvá večne.

Na to, aby mal človek úspešnú kariéru v bojových umeniach, nestačí len vonkajšia motivácia v podobe slávy či peňazí. Musia ho vnútorne napĺňať a dávať mu do života radosť, čo je práve prípad Erkana Murata. „Vybral som si bojové umenia, pretože sa jednoducho rád bijem,“ povedal stroho český bojovník.

V súčasnosti je už vo finálnej fáze svojej kariéry a zápas na RFA 15 bude jeden z jeho posledných. „Moje plány sú teraz také, že by som chcel do júla stihnúť ešte dva zápasy a potom ak nepríde nejaká zaujímavá ponuka, tak pravdepodobne ukončím kariéru. Predsa len už som starší pán,“ povedal s úsmevom.

Svoju rolu v tom určite zohráva aj fakt, že by chcel ešte viacej svojho voľného času venovať rodine. „Mám ženu a tri deti. Oni sú moja motivácia a moje všetko,“ povedal na adresu svojej rodiny, ktorá ho v jeho kariére bojovníka maximálne podporuje.

Bez rešpektu
Bez ohľadu na to, či ste mimo klietky dobrý človek, v zápase môže byť prílišný rešpekt voči súperovi skľučujúci. Uvedomuje si to aj Erkan Murat, ktorý v klietke stráca všetok rešpekt voči súperovi. „Každého súpera beriem vážne a nikdy nikoho nepodceňujem. Všetkých rešpektujem, ale v ringu žiadny rešpekt k nikomu nemám,“ uviedol macedónsko-český bojovník.

Mnohí bojovníci si priebeh zápasov vizualizuje, ale Murat v súboji so Slovákom Hrivnákom to nechá až na samotný zápas. „Na RFA 15 v Bratislave chcem vyhrať svoj zápas v mene Allaha. Ako to bude, je mi jedno. Budem pripravený na všetky tri kolá,“ sľubuje Murat, ktorého v klietke uvidíme bojovať už 9. marca. Vstupenky si môžete zakúpiť v sieťach Predpredaj.sk a Ticketportal.sk.twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Miroslav Rimaszombati
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies