V Moste pri Bratislave zadržala troch mužov s podozrivým balíčkom

NETKY.SK • 27 Jún 2011, 09:06 • 2 min
V Moste pri Bratislave zadržala troch mužov s podozrivým balíčkom

V Moste pri Bratislave zadržala troch mužov s podozrivým balíčkom

slovakia

left justify in out

img

Policajti v sobotu 25. júna zadržali v Moste pri Bratislave troch mužov, u ktorých našli podozrivý balíček. "Policajti pohotovostnej motorizovanej jednotky kontrolovali dvoch mužov vo veku 32 rokov a jedného vo veku 37 rokov. V osobnom vozidle, pri ktorom sa zdržiavali, spozorovali podozrivý balíček," povedala pre TASR bratislavská krajská policajná hovorkyňa Petra Hrášková. Nachádzať sa v ňom mala kryštalická látka.
      Vzhľadom na to, že vzniklo podozrenie, že môže ísť o psychotropnú látku, policajti balíček zaistili a zaslali na expertízu. Mužov predviedli na policajné oddelenie, kde s nimi vykonali potrebné procesnú úkony. Ako ďalej uviedla Hrášková, senecký vyšetrovateľ už začal trestné stíhanie vo veci neoprávnenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držby a obchodovania s nimi.

Zdroj: TASRtwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies