V Malokarpatskom múzeu budú variť tradičné zabíjačkové jedlá

NETKY.SK • 29 November 2012, 13:03 • 2 min
V Malokarpatskom múzeu budú variť tradičné zabíjačkové jedlá

V Malokarpatskom múzeu budú variť tradičné zabíjačkové jedlá - Gurmán Tretie tohtoročné stretnutie z cyklu Ako to robili naše babky sa ponesie v znamení zabíjačky. Uskutoční sa počas nadchádzajúceho piatka a soboty (23.

slovakia

left justify in out

img

Tretie tohtoročné stretnutie z cyklu "Ako to robili naše babky" sa ponesie v znamení zabíjačky. Uskutoční sa počas nadchádzajúceho piatka a soboty (23.-24.11.) od 14.00 h v Malokarpatskom múzeu v Pezinku.
      "Podujatie priblíži zvyky a tradičné postupy spojené s prípravou zabíjačkových dobrôt z obdobia našich starých mám. Každý, kto príde, získa nielen overené recepty, ale aj netradičný zážitok," povedal predseda BSK Pavol Frešo.
      Malokarpatské múzeum v Pezinku je v pôsobnosti Bratislavského samosprávneho kraja. Kulinárske zabíjačkové špeciality na pripravovanom 10. ročníku kurzov varenia tradičných jedál budú môcť účastníci aj ochutnať.

Zdroj: TASRtwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies