Už takmer 17-tisíc Slovákov sa vyliečilo a pribudlo aj iné dobré číslo

NETKY.SK • 6 November 2020, 11:14 • 2 min
Už takmer 17-tisíc Slovákov sa vyliečilo a pribudlo aj iné dobré číslo

Napriek plošnému testovaniu vo štvrtok potvrdili ďalšie veľké číslo pozitívnych prípadov ochorenia COVID-19. Spolu až 2 354. Ale máme aj dobré správy.

slovakia

left justify in out

Urobilo sa nových 11615 testov, z ktorých zistili práve ďalší počet nakazených. 31 ďalším ľudí umrelo, spolu tak evidujeme už 317 mŕtvych na Slovensku, práve na pľúcnu formu COVID-19.

 

Výbornou správou je, že k množstvu vyliečených sa pridalo ďalších nových 564 ľudí. Informácie o tom prinieslo Národné centrum zdravotníckych informácií na stránke covid-19.nczisk.sk.

 


V nemocniciach teraz leží s potvrdených COVID-om 1 441 pacientov, ventiláciu nevyhnutne potrebuje 106 ľudí.

 

Na Slovensku je tak spolu viac ako 71-tisíc ľudí, ktorí boli nakazení novým koronavírusom. Z nich sa však už dokopy vyliečilo takmer 17-tisíc Slovákov. Aby sme pandémiu zvládli ľahšie a aby sme všetci prispeli malou mierou k vyriešeniu pandémie, netreba zabúdať na pravidelnú dezinfekciu. Dezinfekčné gély, ako aj rúška, si môžete objednať na stránke shop.netky.sk.

 

Pozrite si aj o veľkej nádeji pre celý svet v boji s koronavírusom.twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Michal redaktor
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies