Útočník Adam Ružička si zahrá v exhibičnom súboji CHL v Québecu

NETKY.SK • 15 December 2016, 17:51 • 2 min
Útočník Adam Ružička si zahrá v exhibičnom súboji CHL v Québecu

BRATISLAVA - Útočník Adam Ružička je jediným Slovákom s pozvánkou na prestížny exhibičný duel mladíkov z kanadských juniorských súťaží.

slovakia

left justify in out

V Québecu sa v závere januára predstaví dovedna 40 hokejistov so šancou na solídnu pozíciu v najbližšom drafte nováčikov NHL.

 

Sedemnásťročný bratislavský rodák v súčasnosti pôsobí v tíme Sarnia Sting v súťaži OHL. Adam Ružička by nemal chýbať v tíme SR na blížiacich sa majstrovstvách sveta hráčov do 20 rokov, ktoré budú hostiť Montreal a Toronto.

 

Spomenutý exhibičný zápas v Québecu už dávno majú vo svojich diároch zaznačený skauti klubov NHL a jednotliví mladí hokejisti ich môžu presvedčiť o svojich kvalitách. Výrazne si tak môžu vylepšiť hodnotenie, na základe ktorého si v júni budú kluby profiligy vyberať hráčov do svojich organizácií.


 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies