U. S. Steel Košice otvára kanceláriu v Miláne

NETKY.SK • 26 September 2012, 08:40 • 2 min
U. S. Steel Košice otvára kanceláriu v Miláne

U. S.

slovakia

left justify in out

img

U. S. Steel Košice dnes v súlade so svojou novou obchodnou stratégiou oznámila otvorenie obchodného zastúpenia v Taliansku, v Miláne. Nová kancelária sa zameria na ďalšie obchodné príležitosti a rozšírenie obchodných aktivít U. S. Steel Košice v Taliansku.
   “Otvorenie tohto nového obchodného miesta je ďalším krokom dopredu v súlade s našou novou obchodnou stratégiou známou pod názvom Blízko k vám," povedal Christian Korn, viceprezident pre obchod a marketing U. S. Steel Košice. “Naším cieľom je priblížiť sa našim zákazníkom nielen otvorením nových kancelárií, ktoré sú k nim blízko geograficky, ale takisto zintenzívnením našej vzájomnej komunikácie. Táto stratégia nám pomôže lepšie porozumieť potrebám našich zákazníkov a lokálnym obchodným podmienkam a umožní nám poskytovať vysoko kvalitné oceľové produkty, ako aj riešenia na zlepšenie a zhodnotenie vlastného podnikania našich zákazníkov."
   Nové obchodné zastúpenie so sídlom v Miláne, na Via Giovanni Boccaccio 45, povedie Enrico Caruso.

Zdroj: SITAtwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies