Trénerom reprezentačných sánkarov bude znovu Ľubomír Mick

NETKY.SK • 24 Október 2012, 12:20 • 2 min
Trénerom reprezentačných sánkarov bude znovu Ľubomír Mick

Trénerom reprezentačných sánkarov bude znovu Ľubomír Mick

slovakia

left justify in out

img

Ľubomír Mick bude v novej sezóne opäť reprezentačným trénerom slovenských sánkarov. S vedením zväzu sa dohodol na zmluve do ZOH 2014 v Soči. Od 4. novembra absolvuje so svojimi zverencami v dejisku hier medzinárodný tréningový tábor.

"Sme radi, že Ľubo Mick sa po roku vrátil k reprezentačnému tímu. Dohodli sme sa s ním na spolupráci do skončenia zimnej olympiády v Soči. Príprava na novú sezónu je v plnom prúde. Reprezentanti absolvovali v uplynulých dňoch sústredenie v lotyšskej Sigulde. Prvého a druhého novembra ich čakajú majstrovstvá Slovenska na dráhe v nemeckom Königsee, potom zamieria so Soči, kde sa zoznámia s olympijským toboganom," informovala TASR generálna sekretárka Slovenského zväzu sánkarov Mária Jasenčáková.

Kostra reprezentačného tímu zostala nezmenená. "Gro tímu budú opäť tvoriť Jozef Ninis, Viera Gbúrová a dvojice Ján Harniš, Branislav Regec a Karol Stuchlák, Marek Solčanský. Na podujatiach Svetového pohára dostane šancu aj talentovaná Veronika Figliarová, ktorá vlani ešte súťažila v juniorskej kategórii, náhradníkom je Martin Krkoška. Pokiaľ ide o účasť reprezentantoch na "sveťákoch", obsadíme všetky s výnimkou podujatia v talianskej Cesane Pariol," dodala päťnásobná účastníčka zimných olympijských hier.

Zdroj: TASRtwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies