Trailer na druhú sériu Russian Doll sa zahráva s konceptom cestovania v čase

NETKY.SK • 10 Apríl 2022, 08:00 • 2 min
Trailer na druhú sériu Russian Doll sa zahráva s konceptom cestovania v čase

Už sú to štyri roky, odkedy sme dostali prvú sériu tohto nápaditého seriálu plného zvratov. Po tejto dobe je Netflix pripravaný na nový koncept, ktorý sa zahráva s cestovaním čase.

slovakia

left justify in out

Prichádza  trailer na druhú sériu Russian Doll, v ktorom vidíme, že Nadia (Natasha Lyonne) je ďaleko od toho, aby ju prestali prenasledovať bizarné problémy.

 

Našťastie ale pri nej stále stojí Alan (Charlie Barnett), s ktorým unikli z časovej slučky smrteľnosti. Avšak zdá sa, že nájdu dokonca horší osud ako nekončnú smrť. Tak sa opäť vydávajú na stále sa rozširujúcu, veky prekračujúcu, medzigalaktickú cestu, pri ktorej hneď zistia, že dostanú viac, ako si pýtali. A samozrejme budú musieť nájsť cestu von.

 

 

img

 

Oficiálny popis od streamovacej služby hovorí o tom, že „budeme naďalej skúmať existencionálne krízy, tentoraz cez optiku vedecko-fantastickej, avšak často humornej tematiky cestovania v čase“. Portál v čase nájdu na tom najviac neobvyklom mieste, avšak v jednej z najznámejších lokalít na Manhattane. V newyorskom metre.

 

img

 

Okrem ústrednej dvojice vidíme aj návrat niekoľkých postáv. Greta Lee si zopakuje svoju úlohu Maxine, Rebecca Henderson sa vracia ako Lizzy, Chloe Sevigny hrá opäť Noru a Malachi Nimmons je znovu Danny.

 

img

 

K nim však pribudnú aj noví členovia v obsadení. Pridávajú sa Annie Murphy, ktorú môžeme poznať zo sitkomu Mestečko Schitt’s Creek, herec zo sci-fi District 9 Sharlto Copley či Carolyn Michelle Smith známa zo seriálu Colony.

 

img

 

Trailer na druhú sériu Russian Doll samozrejme odhaľuje aj dátum premiéry. Všetkých 8 dielov bude dostupných na Netflixe 20. apríla.twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Nikoleta Preložníková
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies