Tamara Šimončíková Heribanová nemá silvestrovské plány

NETKY.SK • 29 December 2015, 11:35 • 2 min
Tamara Šimončíková Heribanová nemá silvestrovské plány

BRATISLAVA - Spisovateľka a moderátorka Tamara Šimončíková Heribanová si nerobí veľké plány na tohtoročného Silvestra a má na to vskutku krásny dôvod.

slovakia

left justify in out

„S manželom si nerobíme veľké plány, keďže sa môže stať, že Silvester strávim v pôrodnici. Ak však bude všetko prebiehať podľa plánu, ostaneme v Bratislave a prechod zo starého do nového roka oslávime komornejšie. Ak to bude možné, určite nebude chýbať silvestrovská prechádzka v lese, ktorá sa stala jednou zo silvestrovských tradícií,” vyznala sa v rozhovore pre agentúru SITA.


Rok 2015 bol pre ňu mimoriadne náročný, ale priniesol jej aj mnoho radostí. Jej detská kniha Misia Eva získala v Thajsku prestížne miesto medzi Najkrajšími knihami v kategórii literatúry pre deti a mládež, spolupodieľala sa na rozprávkovej knihe, ktorá uzrela svetlo sveta na jeseň tohto roku a vďaka vydaniu poviedok v nemeckom jazyku sa zúčastnila na rôznych zahraničných literárnych besedách a navštívila mnoho medzinárodných konferencií.


Obrovskú radosť jej však spôsobilo aj čosi iné. „S kolegyňami z Herial klubu sme zorganizovali krásne charitatívne podujatia a ku koncu roka sme mali možnosť odovzdať finančný výťažok Detskému kardiocentru a taktiež majstrom sveta v tanečnom športe na vozíčkoch z tanečnej školy TK Ellegance. Najmä sa mi však zmenil život tak, ako ešte nikdy predtým, keď som sa dozvedela, že pod srdcom nosím nový život. Je to nádherné obdobie a rok 2016 bude, predpokladám, obrovskou zmenou,” podelila sa o svoje pocity Tamara Šimončíková Heribanová.

 

Novoročné predsavzatia si nedáva, svoj profesijný život má podľa vlastných slov viac-menej naplánovaný, i keď mnohé sa mení počas procesu na základe spontánnych rozhodnutí či samotného vývoja života. „Na prelome roka by som sa mala stať mamou, takže v mojom živote bude obrovská zmena, na ktorú sa už s manželom veľmi tešíme. Rodina je pre mňa priorita a tak tomu rada prispôsobím všetky pracovné povinnosti,” uzavrela.

 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies