Strana Za ľudí plne podporuje ministerku spravodlivosti Máriu Kolíkovú

NETKY.SK • 9 Máj 2021, 12:53 • 2 min
Strana Za ľudí  plne podporuje ministerku spravodlivosti Máriu Kolíkovú

BRATISLAVA - Strana Za ľudí plne podporuje ministerku spravodlivosti Máriu Kolíkovú.

slovakia

left justify in out

Podľa strany Kolíková úplne zrozumiteľne vysvetlila a jasne dokázala, že nikdy nekonala v rozpore nielen so zákonom, ale ani s dobrými mravmi. Uviedli to vo vyhlásení, ktoré podpísalo celé vedenie strany a všetci poslanci strany Za ľudí.

 

STOJÍME ZA MÁRIOU KOLÍKOVOU Strana Za ľudí plne podporuje ministerku spravodlivosti Máriu Kolíkovú. Všetky informácie,...

Uverejnil používateľ Za ľudí Nedeľa 9. mája 2021„Absolútne odmietame nielen prekrútené tvrdenia strany Smer-SD, ale aj slová niektorých koaličných poslancov z hnutia Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti, ktorí sa snažia účelovo spochybniť ministerku spravodlivosti Máriu Kolíkovú,“ skonštatovali vo vyhlásení. Strana Za ľudí verí, že predseda vlády Eduard Heger, ktorý má dôveru strany Za ľudí, jednoznačne odmietne útoky na ministerku spravodlivosti.

 

img


S premiérom sa dnes stretne predsedníčka strany Za ľudí Veronika Remišová aj ministerka spravodlivosti Mária Kolíková. „Iba v prípade vzájomnej podpory a dôvery je možná nielen spolupráca na dôležitej reforme justície a očiste spravodlivosti, ale aj na podpore celého Programového vyhlásenia vlády,“ uzavrela strana Za ľudí.
 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Nikoleta Preložníková
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies