Spevák ERYCAN predstavuje romantický experiment “Hviezdy”!

NETKY.SK • 24 November 2023, 11:10 • 2 min
Spevák ERYCAN predstavuje romantický experiment “Hviezdy”!

BRATISLAVA - Slovenský producent a spevák Erik Novák alias ERYCAN predstavuje doteraz svoju najintímnešiu skladbu “Hviezdy”. Táto novinka je zároveň ochutnávkou z jeho pripravovaného EP a vznikla v spolupráci so Steve-om Noellom, ktorý k skladbe napísal text aj hudbu.

slovakia

left justify in out

“Počítanie hviezd v piesni je myslené ako najintímnejšia chvíľa medzi dvoma ľuďmi, ktorí ju prežívajú, chcú “počítať” hviezdy do milión, len aby nezaspali, aby tá chvíľa trvala čo najdlhšie,” spomína Erik Novák alias ERYCAN.

 

Skladba vznikla zámerne bez videoklipu, aby sa ľudia viac sústredili na hudbu samotnú, čím chce spevák spraviť experiment na poslucháčov a sám na seba, resp. chce dostať reálny feedback na svoju hudbu.

 

“V poslednej dobe vnímam silný tlak na hudobníkov a umelcov, ktorých mnohí posudzujú len na základe toho, koľko pozretí majú vo svojich videoklipoch. Počet videní, ktoré sa dajú mimochodom aj zaplatiť tak dáva ľudom, častokrát podprahovo, falošnú mienku o tom, či je tá pesničká dobrá alebo či sa im má páčiť alebo nie,” dodáva spevák.

Erycanovu tvorbu mnohí prirovnávajú k populárnemu spevákovi The Weekndovi, ktorého skladby sú mu aj veľmi blízke. Na svojom hudobnom konte už má spolupráce s umelcami ako DJ Wich, Momo, Strapo, Rest, Adiss či Dominika Mirgová. Skladba Hviezdy je dostupná na vypočutie na všetkých digitálnych platformách. twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Marek Nemček
Zdroj: All About Music / Andrea Turčina, Foto: ERYCAN
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies