Smetiarske auto plné odpadu začalo horieť počas bieleho dňa!

NETKY.SK • 6 Máj 2021, 19:22 • 2 min
Smetiarske auto plné odpadu začalo horieť počas bieleho dňa!

BRATISLAVA - Bratislavskí policajti vyšetrujú okolnosti dnešného požiaru smetiarskeho auta. Ako uviedla bratislavská krajská polícia na sociálnej sieti, dnes krátko po 10:15 prijali na tiesňovej linke oznámenie o požiari smetiarskeho auta na Radlinského ulici v Starom Meste.

slovakia

left justify in out

"Hliadky Policajného zboru s príslušníkmi Hasičského a záchranného zboru sa okamžite dostavili na miesto, požiar sa za krátku chvíľu podarilo uhasiť," uviedla polícia.

 

img


Pravdepodobnou príčinou vzniku požiaru boli sklenené nádoby a skúmavky s obsahom neznámej látky, na ktorých bolo označenie "nebezpečný materiál a horľavina".

 

img

 

Tieto pravdepodobne niekto vyhodil do kontajnera s komunálnym odpadom, ktorý skončil v nákladom priestore smetiarskeho auta. Presné príčiny a okolnosti sú v štádiu ďalšieho objasňovania bratislavských policajtov.
 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
lukas cief
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies