Slovenská pošta začala s distribúciou Matovičových šekov za očkovanie pre seniorov

NETKY.SK • 28 December 2021, 19:26 • 2 min
Slovenská pošta začala s distribúciou Matovičových šekov za očkovanie pre seniorov

BRATISLAVA - Sovenská pošta dnes začala doručovať prvých 20-tisíc listov so šekmi pre seniorov za očkovanie proti COVID-19.

Otvoriť časovú os

slovakia

left justify in out

Informoval o tom minister financií Igor Matovič na sociálnej sieti. „Rozhodli sme sa ísť podľa veku, a tak ako prví dostanú šeky 104-ročná pani Vilma a Helena, 103-ročná pani Katarína, 102-ročná pani Veronika, Mária, Ján a Magdaléna, 101-ročná pani Marianna, Františka, Elena, Ružena, Anna, Jaroslav, Ján, Mária, František, Hermína, Mária, Veronika, Gizela a Daniel a ďalších 19 storočných žien a štyria storoční muži," uviedol.

 

 

Dodal, že ich očkovanie chráni zdravie a životy. Okrem toho podľa jeho slov chráni aj nemocnice pred kolapsom a pomáha zdravotníkom. „Výrazne šetrí naše spoločné financie a umožňuje skorší návrat do normálu, po ktorom túžime všetci," dodal.

 

„Nezáviďme im, prosím. Pomohli nám, pomáhame im a najmä pamätajme – táto investícia sa nám veľmi rýchlo a významne vráti. A hlavne, život je najviac."

 

Prečítajte si: Spor ministerskej stoličky môže vyústiť k zmene predsedu vlády

 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Kristýna Peštová

Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies