Slováci už v Skopje, Ďurica s tímom necestoval

NETKY.SK • 10 Október 2011, 19:52 • 2 min
Slováci už v Skopje, Ďurica s tímom necestoval

Slováci už v Skopje, Ďurica s tímom necestoval

slovakia

left justify in out

img

Slovenská futbalová reprezentácia odohrá utorkový posledný kvalifikačný zápas o postup na ME 2012 proti Macedónsku bez stopéra Jána Ďuricu. Delegácia národného tímu v nedeľu bez problémov pristála na letisku v Skopje, kde sa aj koná jeho zápasová derniéra v kvalifikačnej B-skupine. Slováci bez ohľadu na výsledok už s istotou obsadia 4. miesto, ich súper skončí na predposlednom 5. mieste. 
"Tréner Vladimír Weiss chce dať šancu futbalistom, ktorí sa v priebehu kvalifikácie nedostali toľkokrát k slovu, a to bol aj dôvod, prečo Ďuricu z kádra uvoľnil," priblížil dôvody neúčasti obrancu na poslednom zápase Slovákov riaditeľ PR a marketingovaj komunikácie Slovenského futbalového zväzu Juraj Čurný. 
Ďuricu v nominácii Weiss nenahradil nikým. V strede obrany nebude takisto k dispozícii Martin Škrtel, na stopérskom poste môže kormidelník do stretnutia nasadiť Ľubomíra Michalíka, Kornela Salátu, prípadne Tomáša Hubočana alebo Radoslava Zabavníka.
Slováci v nedeľu už neabsolvujú tréning, ten bude na programe až v pondelok o 18.00 SEČ.
Kvalifikačné stretnutie má v utorok na Národnom štadióne Filipa II. výkop o 19.45 SEČ a povedie ho Francúz Tony Chapron.

Zdroj: TASRtwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies