Seriál Masters of Sex skončil štvrtou sezónou

NETKY.SK • 1 December 2016, 16:08 • 2 min
Seriál Masters of Sex skončil štvrtou sezónou

BRATISLAVA - Americký dramatický seriál Masters of Sex (2013 - 2016) nebude pokračovať piatou sezónou.

slovakia

left justify in out

Správu o jeho ukončení potvrdili v stredu zástupcovia televízie Showtime, ktorá projekt o sexuológoch Williamovi Mastersovi a Virginii Johnson vysielala. "Masters of Sex bol úžasne napísaný a zahraný prieskum o meniacich sa amerických sexuálnych zvykoch. Sme neuveriteľne pyšní, že sme sa mohli podeliť o príbeh Mastersa a Johnson v štyroch kritikou uznávaných sériách. Tie budú dostupné na našich platformách, kde si ich po nasledujúce roky budú môcť nájsť noví diváci," uviedli v stanovisku.


Za seriálom, ktorého príbeh sa odohrával v 50. až 70. rokoch minulého storočia, stojí americká scenáristka a producentka Michelle Ashford. Projekt je adaptáciou knihy Masters of Sex: The Life and Times of William Masters and Virginia Johnson, the Couple Who Taught America How to Love (2009) od Thomasa Maiera, pričom hlavné postavy stvárnili Michael Sheen a Lizzy Caplan.

 

Okrem nich si v ňom zahrali napríklad aj Caitlin Fitzgerald, Annaleigh Ashford, Kevin Christy, Beau Bridges či Allison Janney, ktorá si za účinkovanie v projekte v roku 2014 odniesla cenu Primetime Emmy. Séria si pritom vyslúžila celkovo 11 nominácií na Primetime Emmy a tiež dve na Zlaté glóbusy.
 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies