S aplikáciou myDPD je nakupovanie na webe bezpečnejšie

NETKY.SK • 1 Február 2023, 11:00 • 2 min
S aplikáciou myDPD je nakupovanie na webe bezpečnejšie

BRATISLAVA - Nákupy na internete sa stali bežnou súčasťou našich životov a pre mnohých ľudí je návšteva e-shopov už rutinná záležitosť. Vďaka mobilnej aplikácii myDPD získajú zákazníci internetových obchodov jednoduchý nástroj, ktorý im umožní mať doručovanie zásielok plne pod kontrolou. On-line nákupy tak môžu byť opäť o niečo pohodlnejšie, ale aj bezpečnejšie.

slovakia

left justify in out

Ľudia, ktorí nakupujú na internete pravidelne, potrebujú mať o svojich objednávkach prehľad. Mnohí využívajú služby e-shopov aj niekoľkokrát za týždeň a častokrát očakávajú viacero balíkov súčasne. S rastúcou obľubou internetového nakupovania však rastie aj množstvo podvodníkov, ktorí sa snažia zneužiť dôveru nepozorných zákazníkov. Potenciálne obete oslovujú prostredníctvom e-mailov či SMS správ a pod rôznymi zámienkami sa od ľudí snažia vylákať fiktívne platby za neexistujúce zásielky.

 

Mobilná aplikácia kuriérskej spoločnosti DPD, myDPD je navrhnutá tak, aby mal zákazník o svojich zásielkach dokonalý prehľad. Pravdivosť informácie z SMS či emailu si tak vie jednoducho overiť. Aplikácia myDPD má však aj ďalšie výhody. Zákazníkom umožňuje dostať sa k ich objednávkam jednoduchšie. Vďaka nej už nemusia čakať na kuriéra, ale celý proces doručovania si prispôsobia tak, aby vyhovoval ich momentálnym potrebám. Personalizované notifikácie ich informujú o plánovanom čase doručenia. Navyše, trasu balíka môžu sledovať pred doručením na mape v reálnom čase, pričom časový interval doručenia sa aktualizuje každú minútu.

 

Zákazník tak pozná presný čas, kedy mu kuriér očakávanú zásielku prinesie. Ak adresátovi plánovaný čas či miesto doručenia nevyhovuje, môže si ich jednoducho zmeniť. V aplikácii je možné jedným klikom zásielku presmerovať na novú adresu, do odberného miesta Pickup alebo samoobslužného boxu. Rovnako ľahké je tiež zmeniť dátum doručenia tak, aby adresátovi vyhovoval. myDPD (https://www.dpd.com/sk/sk/mydpd/) tak pomáha doručovať zásielky omnoho efektívnejšie a pohodlnejšie. Aplikácia myDPD je dostupná pre systémy iOS aj Android. twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Interny redaktor
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies