Ribéry a Benzema napokon budú musieť pred súd

NETKY.SK • 15 August 2012, 06:11 • 2 min
 Ribéry a Benzema napokon budú musieť pred súd

Ribéry a Benzema napokon budú musieť pred súd - Krimi Hráč nemeckého futbalového klubu Bayern Mníchov Franck Ribéry a Karim Benzema z Realu Madrid sa budú zodpovedať pred súdom za sexuálnu aféru s neplnoletou prostitútkou. Vyšetrujú sudca už prípad posunu

slovakia

left justify in out

img

Hráč nemeckého futbalového klubu Bayern Mníchov Franck Ribéry a Karim Benzema z Realu Madrid sa budú zodpovedať pred súdom za sexuálnu aféru s neplnoletou prostitútkou. Vyšetrujú sudca už prípad posunul pred trestný tribunál v Paríži. Prokuratúra pôvodne nariadila zastavenie trestného stíhania. Vychádzala z faktu, že ani jeden z futbalistov nevedel, koľko má prostitútka rokov.
      „Je to prekvapujúce a nespravodlivé rozhodnutie. Zahia vo všetkých výpovediach tvrdila, že môj mandant nevedel, koľko má rokov,“ reagovala Ribéryho advokátka Sophie Bottaiová. Za sex s neplnoletou prostitútkou hrozí hráčom až trojročný nepodmienečný trest odňatia slobody a pokuta 45.000 eur. Justičné orgány však musia dokázať, že Ribéry a Benzema vedeli, koľko má Zahia rokov.
      Škandál prepukol na jar 2010, kedy prostitútka vypovedala na polícii, že mala v roku 2008 ako ešte neplnoletá pohlavný styk za peniaze s Benzemom a v roku 2009 s Ribérym.
      Informovala agentúra dpa.

Zdroj: TASRtwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky

Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies