REPORTÁŽ: Jana Mutňanská prezradila, čo pre ňu znamená láska

NETKY.SK • 14 Marec 2019, 14:26 • 2 min
REPORTÁŽ: Jana Mutňanská prezradila, čo pre ňu znamená láska

BRATISLAVA-Krásna spisovateľka, redaktorka a Jana Mutňanská chystá pokračovanie úspešnej knihy Umenie lásky.

Otvoriť časovú os

slovakia

left justify in out

„Láska je univerzum. Láska je pre mňa všetkym a dokáže robiť zázraky.“ tvrdí Jana Mutňanská

 

Jana Mutňanská je známa ako moderátorka módnej televízie, ale aj vďaka súťaži Miss a svojej novinárskej práci. Je autorkou knihy Umenie lásky. Kniha je o vzťahu mladej ženy a staršieho muža.

 

img

 

Hlavná hrdinka knihy Izabela je citlivá romantička a túži po pravej láske na celý život. Do jej sveta vstupuje muž, pán B., ktorý je kvôli profesii biznismena neustále na cestách. Izabela sa doňho bezhranične zamiluje, no v momente, keď chce definovať vzájomný pomer, po slovách „milujem ťa“, príde vytriezvenie. Vzťah postupne prechádza zemetraseniami v podobe klamstiev a nevery. Kniha  poukazuje, že umenie lásky je naozaj náročnou disciplínou. Láska ma množstvo podôb. Hlavná postava Izabel sa snaží najsť skutočný význam slova láska.

 

img

 

Vo video-rozhovore prezradila Janka termín kedy sa čítateľky môžu tešiť na pokračovanie knihy Umenie lásky. Viac vo videu:

 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Petra new
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies