Rastie počet obetí manželského páru, ktorý mal zneužívať mladé dievčatá

NETKY.SK • 27 December 2019, 09:57 • 2 min
Rastie počet obetí manželského páru, ktorý mal zneužívať mladé dievčatá

BRATISLAVA - V prípade vyšetrovania manželského páru, ktorý prevádzkoval modelingovú agentúru a podľa výpovedí zneužíval mladé dievčatá, zriadila polícia špeciálny email pre obete.

slovakia

left justify in out

Ako na sociálnej sieti informovala nitrianska krajská polícia, prostredníctvom súkromných správ na facebookovej stránke Polícia SR – Nitriansky kraj prijali policajti viacero oznámení.

 

Keďže počet poškodených stále stúpa, rozhodli sa vytvoriť pre tento účel e-mailovú schránku som.obet@minv.sk, kam je možné zasielať ďalšie oznámenia. Polícia dievčatá vyzýva, aby sa nebáli ozvať, urobila tak už desiatka žien.

 


Manželský pár je obvinený zo sexuálneho zneužívania, ohrozovania mravnej výchovy mládeže a znásilnenia. Na objasnení prípadu pracovali krajskí kriminalisti a vyšetrovatelia niekoľko mesiacov. Štyridsaťosemročný muž je stíhaný vo väzbe, jeho 27-ročná družka na slobode.twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
barbora lučivjanská
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies