Raper Pil C predstavil svoju novinku S láskou, Lukáš

NETKY.SK • 15 Február 2023, 11:00 • 2 min
Raper Pil C predstavil svoju novinku S láskou, Lukáš

BRATISLAVA - Jeden z najvýraznejších a najstreamovanejších slovenských raperov Pil C pripravil pre svojich fanúšikov prekvapenie, keď na Deň sv. Valentína vydal nový album S láskou, Lukáš. Informoval o tom PR manažér Tomáš Karpel.

slovakia

left justify in out

Novinka vznikala na cestách po svete, Pil C ju čiastočne pripravoval v Brazílii aj v Indonézii. Pritom uplynul len rok a niekoľko mesiacov od vydania ostatného albumu Odsúdení na úspech. S láskou, Lukáš je najosobnejší a zároveň možno najpestrejší album rapera. Od milostných R&B skladieb cez tanečné hity (Dnes večer Lady) až po tvrdý rap. Na album si Pil C prizval aj niektorých z najväčších raperov česko-slovenskej scény. Nechýba Viktor Sheen na tracku Inverzia, Ektor na Láska(nie), Separ na Community service a doposiaľ neznámy talent LNLY J, ktorého si fanúšik nájde na bonusovej verzii skladby Inverzia. Na skladbu Crush Talk Freestyle nakrútili aj videoklip, ktorý zrežíroval sám Pil C v spolupráci s Jurajom Škulom. Úvodný predslov na albume nahovorila herečka Kristína Svarinská.

 

Crush Talk Freestyle klip: 

 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Interny redaktor
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies