Rakúska polícia uskutočnila veľkú protidrogovú akciu

NETKY.SK • 14 Január 2013, 12:37 • 2 min
Rakúska polícia uskutočnila veľkú protidrogovú akciu

Rakúska polícia uskutočnila veľkú protidrogovú akciu - Krimi Dolnorakúska polícia vypátrala pri rozsiahlej akcii 54 podozrivých drogových dílerov a 295 zákazníkov, informovala dnes tlačová agentúra APA. Zároveň policajti zhabali niekoľko kilogramov heroín

slovakia

left justify in out

imgDolnorakúska polícia vypátrala pri rozsiahlej akcii 54 podozrivých drogových dílerov a 295 zákazníkov, informovala dnes tlačová agentúra APA.

Zároveň policajti zhabali niekoľko kilogramov heroínu, kokaínu a marihuany, 14 zakázaných zbraní a 60.000 eur v hotovosti. Z predaja drog obvinili 21 Macedóncov, 14 Srbov, osem Rakúšanov, šesť Albáncov, štyroch Turkov a jedného občana Bulharska.

Všetkých podozrivých zadržali v predchádzajúcich 18 mesiacoch. Po ďalších šiestich osobách sa pátra, boli na ne vydané rakúske a medzinárodné zatykače.

V rámci akcie skonfiškovali dolnorakúski policajti do konca minulého roka zhruba 6,16 kilogramu heroínu, 1,8 kilogramu kokaínu a 2,7 kilogramu marihuany. Popritom objasnili aj osem vlámaní do rodinných domov a reštaurácií vo viedenských obvodoch Penzing a Liesing.
Zdroj: TASRtwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies