Princ Harry sa zaradí medzi obyčajných smrteľníkov! Našiel si prácu a je pripravený makať

NETKY.SK • 23 Marec 2021, 21:30 • 2 min
Princ Harry sa zaradí medzi obyčajných smrteľníkov! Našiel si prácu a je pripravený makať

SAN FRANCISCO – Britský princ Harry urobil ďalší krok k dosiahnutiu finančnej nezávislosti. Našiel si prácu v americkej firme pre rozvoj osobnosti BetterUp.

slovakia

left justify in out

Vojvoda zo Sussexu sa tak zaradí do života bežných smrteľníkov. V spoločnosti totiž získal jednu z manažérskych pozícii. Neminie ho tak ranné vstávanie či nejaké tie hodiny navyše. Informovala o tom agentúra DPA.

 

Denník The Wall Street Journal píše, že Harry sa bude podieľať na tvorbe produktovej stratégie firmy, zastrešovať charitatívne činnosti a verejne vystupovať na podujatiach týkajúce sa duševného zdravia. Výška jeho platu zverejnená nebola.

 

BetterUp sídli vo veľkomeste San Francisco. Od roku 2013 poskytuje individuálne osobnostné poradenstvo a dátové analýzy, ktorých cieľom je zvýšiť výkonnosť zamestnancov. Spoločnosť pritom sama zamestnáva viac ako 2-tisíc ľudí.

 

„Mám v úmysle pomôcť ovplyvniť životy ľudí,“ odpovedal princ Harry na otázku, prečo sa uchádzal o danú pozíciu. „Proaktívne koučovanie poskytuje nekonečné možnosti rozvoja osobnosti, väčšiu informovanosť a skvalitnenie života,“ doplnil vojvoda zo Sussexu, ktorý sa danej problematike venuje už dlhší čas.

 

Odchod od britskej kráľovskej rodiny oznámil Harry aj s manželkou Meghan Marklovou ešte minulý rok, pričom sľúbil, že sa pokúsi osamostatniťfinančne zabezpečiť svoju rodinu.

 

Doposiaľ uzavrel manželský pár miliónové zmluvy so spoločnosťami Netflix a Spotify. Mladá rodina žije v kalifornskej Santa Barbare, kde vychováva svojho malého syna Archieho. V lete by mala Meghan porodiť ich druhého potomka.

 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Katarina Zakova
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies