Prezident Kiska: Želám všetkým ľuďom pokoj, pochopenie a lásku po celý rok

NETKY.SK • 24 December 2014, 12:4 • 2 min
Prezident Kiska: Želám všetkým ľuďom pokoj, pochopenie a lásku po celý rok

BRATISLAVA - Prezident SR Andrej Kiska želá všetkým ľuďom, aby im vianočná nálada, pokoj, láska a pochopenie zostali po celý rok.

slovakia

left justify in out

Vianočné sviatky strávi doma v Poprade s manželkou a deťmi, spolu s nimi budú tiež jeho rodičia a svokrovci. "Stromček zdobíme s deťmi deň pred Štedrým dňom, potom hrám na gitare a spievame koledy," priblížil pre TASR.
     

Manželke kúpil darček už pred istým časom. Ako prezradil, v minulosti ju skúšal prekvapiť aj oblečením, v súčasnosti pre istotu hľadá niečo pekné spomedzi šperkov, parfumov, hudby či kníh. "Darčeky pre deti má na starosti manželka. Mojou úlohou je príprava kapra, mám na to špeciálny, rokmi zdokonalený recept," dodal.
     

Počas vianočných sviatkov chce učiť lyžovať svojho malého syna Viktora a keďže aj jeho dcéra Veronika má nové lyže, prezident sa s nimi chystá tráviť voľný čas na svahu.twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky

Netky
JAR JE TU O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona