Prehliadky v teplárňach BAT bude za 5 miliónov eur vykonávať Ene-Tep

NETKY.SK • 9 September 2010, 12:01 • 2 min
Prehliadky v teplárňach BAT bude za 5 miliónov eur vykonávať Ene-Tep

Prehliadky v teplárňach BAT bude za 5 miliónov eur vykonávať Ene-Tep

slovakia

left justify in out

img

Pravidelné prehliadky a opravy strojnotechnologických zariadení, merania a regulácie, elektrozariadení v teplárňach, rozvodoch sústavy centralizovaného zásobovania teplom a odovzdávacích staníc tepla spoločnosti Bratislavská teplárenská (BAT), a.s., bude vykonávať v celkovej konečnej hodnote zákazky 5 miliónov eur bez DPH bratislavská spoločnosť Ene-Tep, a.s. Vyplýva to z Vestníka verejného obstarávania.
      Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania bolo zverejnené 30. apríla tohto roku. O zadaní zákazky sa rozhodlo 30. júna 2010, pričom verejnému obstarávateľovi boli doručené 2 ponuky.
      Ene-Tep, a.s., Bratislava bola do Obchodného registra SR zapísaná v júni 2007. Predmetom jej činnosti sú najmä opravy a montáž určených meradiel a opravy vyhradených technických tlakových a elektrických zariadení. Eviduje základné imanie vo výške 33.200 eur.
      Bratislavská teplárenská, a. s., vznikla 1. novembra 2001 rozčlenením bývalého štátneho podniku Západoslovenské energetické závody na tri samostatné akciové spoločnosti. Predmetom podnikania spoločnosti je výroba a predaj tepla a elektriny. Vlastníkom 100 % akcií spoločnosti je Fond národného majetku SR.

Zdroj: TASRtwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies