Prečo sa Hanka Zagorová rozhodla zrušiť všetky koncerty?

NETKY.SK • 8 August 2021, 14:56 • 2 min
Prečo sa Hanka Zagorová rozhodla zrušiť všetky koncerty?

Hanka Zagorová prekonala minulý rok ťažkú ​​formu koronavírusu. Žiaľ, zostali jej zdravotné následky. Na nasledujúce tri mesiace zrušila všetky svoje naplánované koncerty!

slovakia

left justify in out

 

"Moji milí, vzhľadom k môjmu zhoršenému zdravotnému stavu dôsledkom minuloročného prekonania covidu, musím rešpektovať odporúčania lekárov a bohužiaľ zrušiť, od 5. 8. do 30. 10. 2021, všetky svoje koncerty. Je mi to strašne ľúto. Hanka," napísala speváčka na sociálnej sieti. Priebeh koronavírusu jej skomplikovala choroba krvi, s ktorou bojuje už od mladosti.

 

Prečítajte si: Rihanna sa stala miliardárkou, nebolo to však vďaka hudbe

 

 

Hana Zagorová mala mať od augusta do konca októbra približne 22 koncertov, z ktorých prevažná väčšina bola v spolupráci s jej dlhoročným kolegom Petrom Rezkom. Fanúšikovia môžu zabudnúť taktiež aj na narodeninový koncert v pražskej Lucerne, kde mala speváčka osláviť blížiace sa narodeniny.

 

 



twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Kristýna Peštová
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies