Portál Slovensko.sk bude pre údržbu na niekoľko hodín odstavený

NETKY.SK • 14 December 2016, 14:20 • 2 min
Portál Slovensko.sk bude pre údržbu na niekoľko hodín odstavený

BRATISLAVA – Dnešnou polnocou sa začne plánová technická odstávka portálu Slovensko.sk, počas ktorej nebude možný prístup na portál a využívanie jeho služieb. Informovala o tom Národná agentúra pre sieťové a elektronické služby (NASES).

slovakia

left justify in out

Pravidelná technická odstávka je plánovaná 15. decembra 2016 od 00.01 do 06.00 h rannej. V tomto čase nebude možné pracovať s portálom, prezerať informačný obsah ani využívať prístup do elektronickej schránky.

 

Plánované technické odstávky sú podľa NASES určené na úpravy funkcionalít, optimalizáciu aplikácií a pravidelnú technickú údržbu portálu. Ich načasovanie je v termíne, v ktorom sa predpokladá najmenší záujem o elektronické služby.

 

„Podnikateľským subjektom i občanom, ktorí majú aktivované svoje schránky na doručovanie úradných rozhodnutí, odporúčame, aby si svoje schránky skontrolovali pred avizovanou odstávkou, teda ešte počas dnešného dňa,“ uviedol riaditeľ sekcie komunikácie agentúry Martin Dorčák.

 

NASES uverejňuje informácie o nedostupnosti portálu a jeho služieb v pláne technických odstávok priamo na www.slovensko.sk v časti Aktuálne témy a Plán technických odstávok.twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky

Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies