Polícia žiada o pomoc. Ozbrojený muž v Trnave vylúpil banku!

NETKY.SK • 23 August 2022, 14:50 • 2 min
Polícia žiada o pomoc. Ozbrojený muž v Trnave vylúpil banku!

TRNAVA - Celá dráma sa stala ešte v sobotu 13. augusta.

slovakia

left justify in out

„V sobotu 13. augusta o 12:37 prišiel neznámy maskovaný muž do priestorov banky v nákupnom centre na Veternej ulici v Trnave. V tom čase sa v nej nachádzala jedna pracovníčka, ku ktorej pristúpil, a so zbraňou v ruke od nej žiadal peniaze.  Zamestnankyňa mu v strachu o svoj život hotovosť vydala. Vtedy prišiel na pobočku náhodný zákazník, čo lupiča vyrušilo, a preto rýchlo vložil peniaze aj zbraň do prineseného ruksaku a odišiel preč,“ opísala udalosť polícia, podľa ktorej mal lupič približne 40 rokov, bol vyššej postavy a rozprával plynule po slovensky, " uviedla k prípadu polícia na sociálnej sieti.

 

img

 

„Na sebe mal lupič oblečenú motorkársku kombinézu a výraznú helmu. So sebou mal aj bledý ruksak. Policajti sa ihneď začali prípadom intenzívne zaoberať a po podozrivom mužovi pátrať. Vec polícia rieši v súvislosti so zločinom lúpeže, za ktorý môže páchateľovi v prípade dokázania viny hroziť 7- až 12-ročný pobyt vo väzení," informovali policajti. 

 

 Polícia žiada prípadných svedkov, ktorí muža spoznali alebo v tom čase niečo podozrivé v okolí miesta činu videli, aby zavolalali na bezplatné policajné číslo 158 alebo prostredníctvom súkromnej správy kontaktovali políciu na facebookovej stránke polície.

 

img

 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Ida Zeleznikova
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies