Polícia zaznamenala ďalší podvod na seniorku. Páchateľa dolapili

NETKY.SK • 5 Jún 2024, 11:01 • 2 min
Polícia zaznamenala ďalší podvod na seniorku. Páchateľa dolapili

BRATISLAVA - Policajti Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave II objasnili prípad podvodu spáchaného na seniorke, ktorá uverila, že jej príbuzná zapríčinila dopravnú nehodu s vážne zraneným dieťaťom.

slovakia

left justify in out

Zo strachu, aby sa jej nevesta nedostala do väzenia, seniorka poslúchla rady neznámeho páchateľa na telefonickej linke a vybrala sa do banky po svoje úspory. 10 000 € po výbere z účtu zaniesla do odpadkového koša v blízkosti zastávky MHD na Košickej ulici.

Po spáchaní tohto skutku sa začala intenzívna operatívno-pátracia činnosť, ktorou policajti páchateľa stotožnili. 38-ročnému Richardovi B. z Bratislavy bolo na základe zistených informácií vznesené obvinenie z trestného činu podvodu.

Polícia opäť vyzýva k obozretnosti, a apeluje na ľudí, aby pripomenuli svojim starším príbuzným nástrahy podvodníkov. Pretože keď prídu o peniaze už bude neskoro!twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Marek Nemček
Zdroj: KR PZ BA, Foto: Facebook / Polícia SR (ilustračné foto)
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies