Polícia vyšetruje pokus o prepašovanie stovky ľudí na Nový Zéland

NETKY.SK • 21 Január 2019, 15:29 • 2 min
Polícia vyšetruje pokus o prepašovanie stovky ľudí na Nový Zéland

NAÍ DILLÍ - Polícia v južnej Indii vyšetruje podozrivý pokus o nelegálny prevoz viac ako 100 Indov loďou na Nový Zéland.

slovakia

left justify in out

Policajný náčelník Sojan, ktorý používa len jedno meno, v pondelok v telefonickom rozhovore pre agentúru AP uviedol, že vypočúvajú ľudí, ktorým sa nepodarilo nastúpiť na danú rybársku loď. Tá podľa nich k Novému Zélandu vyplávala pred deviatimi dňami.

 

img


Polícia začala vyšetrovanie po tom, čo pri prístave Koči v štáte Kérala našla desiatky opustených tašiek, ktoré obsahovali sušené ovocie a ďalšie veci potrebné na cestu po mori.

 

Podľa jej predpokladov bolo na lodi viac ako 100 ľudí, pričom plavidlo bolo také plné, že mnohí ľudia museli zanechať svoju batožinu na pevnine. Sojan sa vyjadril, že nie je jasné, kde sa spomínaná loď nachádza.twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
barbora lučivjanská
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies