Pečalka po debakli 0:7 s Marseille: "Bola to blamáž"

NETKY.SK • 4 November 2010, 08:27 • 2 min
Pečalka po debakli 0:7 s Marseille: "Bola to blamáž"

Pečalka po debakli 0:7 s Marseille: "Bola to blamáž"

slovakia

left justify in out

img

Martin Dúbravka, brankár MŠK Žilina: "Nie je to nič príjemné, ale musíme sa z tohto debaklu rýchlo otrepať a pripraviť sa na sobotňajší ligový zápas s Nitrou. Marseille nie je priemerné mužstvo, hralo lepšie ako pred dvoma týždňami doma. Dnes bol futbal z ich strany atraktívny, súper využil šance a tým rozhodol. Nám zápas vôbec nevyšiel."
Tomáš Oravec, útočník MŠK Žilina: "Je to veľmi nepríjemné. Prehrať o sedem gólov je veľmi veľa, ale musím povedať, že je to zaslúžené. Za stavu 0:4 už to bolo veľmi ťažké, zástavu nemal kto zdvihnúť, lebo Marseille všetko vychádzalo a nám nie. Je to sklamanie, nemalo by sa to stávať, ale nezbavujeme sa zodpovednosti za tento výsledok."
Mário Pečalka, obranca MŠK Žilina: "Ťažko sa mi hovorí hneď po zápase. Nebolo to dobré, takže sme pripravení prijať aj tvrdú kritiku, lebo si za takúto hru nič dobré nezaslúžime. Bola to blamáž."

Zdroj: TASRtwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies