Pár zo Zlatých Moraviec nútil mladú ženu k poskytovaniu sexuálnych služieb. Hrozí im až 12 rokov za mrežami!

NETKY.SK • 18 Jún 2021, 13:18 • 2 min
Pár zo Zlatých Moraviec nútil mladú ženu k poskytovaniu sexuálnych služieb. Hrozí im až 12 rokov za mrežami!

BRATISLAVA – Muž a žena z okresu Zlaté Moravce, ktorí nútili mladú ženu k poskytovaniu sexuálnych služieb, čelia obvineniu zo zločinu obchodovania s ľuďmi.

slovakia

left justify in out

Informovala o tom hovorkyňa Prezídia Policajného zboru Denisa Bárdyová. Začiatkom týždňa ich obvinil vyšetrovateľ Národnej jednotky boja proti nelegálnej migrácii Úradu hraničnej a cudzineckej polície.

 

Obvinení sú v súčasnosti na slobode. Ak im bude dokázaná vina, hrozí im trest odňatia slobody na sedem až 12 rokov. Páchatelia od ženy získali 300-tisíc českých korún, čo je v prepočte takmer 12-tisíc eur.

Podľa policajných informácií mali 37-ročný muž a 32-ročná žena minulý rok zlákať 26-ročnú ženu z okresu Levice pod zámienkou nájdenia práce a možnosti zarobenia si peňazí v Českej republike.

 

 

„Spolu ju odviezli do českého mesta Teplice, tam jej poskytli ubytovanie v rodinnom dome, kde však nemala súkromie, ale spali všetci v jednej izbe. Mladú ženu nútili v uliciach mesta vyhľadávať klientov a poskytovať im sexuálne služby,“ priblížila Bárdyová.

 

Dodala, že pár ženu neustále kontroloval a dával jej inštrukcie čo má robiť, aké služby má poskytovať a tiež jej určili minimálnu sadzbu, za ktorú má sexuálne služby poskytovať.

 

Všetko čo zarobila im musela odovzdávať. Peniaze nemala dostávať ani na stravu a žiť musela v biednych podmienkach.
 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Katarina Zakova
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies