Paparazza, ktorý fotil Bieberovo Ferrari, zrazilo auto

NETKY.SK • 2 Január 2013, 12:16 • 2 min
Paparazza, ktorý fotil Bieberovo Ferrari, zrazilo auto

Paparazza, ktorý fotil Bieberovo Ferrari, zrazilo auto - Krimi Paparazzo, ktorý fotil Ferrari kanadského speváka Justina Biebera, v utorok večer zahynul pri autonehode. Keď Bieberovo vozidlo v Los Angeles zastavila polícia, chcel situáciu odfotografovať.

slovakia

left justify in out

imgPaparazzo, ktorý fotil Ferrari kanadského speváka Justina Biebera, v utorok večer zahynul pri autonehode. Keď Bieberovo vozidlo v Los Angeles zastavila polícia, chcel situáciu odfotografovať. Policajti mu pritom odporúčali, aby sa presunul na iné miesto, keďže je to nebezpečné, on však neposlúchol. O chvíľu ho zrazilo auto, pričom jeho šofér nebol pod vplyvom alkoholu ani drog. Tínedžerský idol pritom ani vo svojom Ferrari nesedel, ale viezli sa v ňom jeho dvaja kamaráti.

Bieber má paparazzov za pätami takmer neustále a mal s nimi už viacero problémov. Keď sa v júli snažil ujsť istému Paulovi Raefovi, šoféroval rýchlosťou približne 130 kilometrov za hodinu. Policajti ich zastavili, no Raef výzvu na rozdiel od Biebera neposlúchol a ušiel. Tínedžerský idol s políciou spolupracoval a vysvetlil im, že sa snažil zbaviť bulvárnych fotografov. Tridsať minút po incidente im spevák opäť zavolal, pretože ho prenasledoval ten istý paparazzo, ktorého následne identifikovali. Raef čelí obvineniam z nebezpečného šoférovania a neposlúchnutia výzvy polície na zastavenie. V máji sa zase Bieber s ďalším bulvárnym fotografom pobil, pretože mu údajne blokoval auto. 

Zdroj: SITAtwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies