Paľo Habera sa pridáva k iniciatíve Dunajského pivovaru! Na svojich koncertoch si spomínaných politikov neželá

NETKY.SK • 25.05 • Čítanie 2 min

Už to nie len o gastro sektore. Známa tvár slovenskej pop music a frontman skupiny Team Pavol Habera otvorene prehovoril o súčasnej situácii na Slovensku a neschopnosti zo strany štátu podporiť kultúru.

slovakia

left justify in out

Len pred pár dňami sme vám poskytli článok o bratislavkej reštaurácii Dunajský pivovar, ktorá celkom originálnym spôsobom zverejnila na Facebooku blacklist ľudí, ktorých pri návšteve odmieta obslúžiť. 

 

img

 

Na tomto zozname sú pritom členovia vlády a viacerí štátni tajomníci. Spomenúť môžeme napríklad meno bývalého ministra zdravotníctva Mareka Krajčího či súčasného premiéra Eduarda Hegera. 

 

Viac sa dozviete v článku Bratislavská reštaurácia si zgustla na našej vláde. Ministri a štátny tajomníci sa ocitli na blackliste

 

Do tejto iniciatívy sa už zapojil aj spevák a porotca speváckej talentovej súťaže Pavol Habera, ktorý svoje pohoršenie vyjadril prostredníctvom sociálnej siete.  

 

 

"Pripájam sa k iniciatíve reštauracie Dunajský pivovar v Bratislave a pána Halgaša! Za mňa - NEŽELÁM si,aby ktorýkoľvek z TÝCHTO POLITIKOV navštívil niekedy v budúcnosti môj koncert !!!!...Je to len moje rozhodnutie a je mi jedno čo si o tom kto myslí !!!"

 

 

 

 

 

 

 

 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
lukas cief

Jeseň
JESEŇ SKONČÍ O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona