Paľo Habera a Team odohrajú na Slovensku päť koncertov

NETKY.SK • 14 December 2015, 10:38 • 2 min
Paľo Habera a Team odohrajú na Slovensku päť koncertov

BRATISLAVA - Slovenská kapela Team na čele so spevákom Paľom Haberom vyrazí v máji a júni 2016 na turné. Na koncertnej šnúre Habera & Team “33“ Tour 2016 sa predstavia v piatich slovenských a desiatich českých mestách. Na Slovensku hudobníci postupne zahrajú v Prievidzi, Košiciach, Poprade, Bratislave a Martine. Séria vystúpení, ktorými oslávia 33 rokov existencie Teamu, prinesie okrem klasických hitov aj novšie skladby.

slovakia

left justify in out

Kapelu k ďalším vystúpeniam motivovali pozitívne ohlasy na predošlé Final Tour z roku 2012 a Team-Unplugged v Českej republike z jesene 2013 a jari 2014. "Obe turné dali kapele chuť hrať ďalej a skutočnosť, že Team v roku 2016 oslávi Kristových 33 rokov, pridala ďalší symbolický rozmer. Preto sa skupina rozhodla podeliť opäť so svojimi vernými fanúšikmi o radosť z hudby, zahrať všetky svoje hity aj nové songy s ešte väčším nasadením, energiou a unikátnou pódiovou show 21. storočia," napísal Team na svojej webstránke.


Kapela Team pôsobí na scéne od roku 1980 a v súčasnosti ju tvoria Pavol Habera, Dušan Antalík, Ivan Válek a Juraj Tatár. Od roku 2014 vo formácii hosťujú bubeník Marcel Buntaj a gitarista Matěj Morávek. V rokoch 1989, 1990 a 1991 skupina získala ocenenie Zlatý slávik, pričom v roku 1991 si toto ocenenie v kategórii spevák odniesol Pavol Habera. Na konte majú jedenásť štúdioviek a medzi ich najznámejšie hity patria skladby ako Reklama na ticho, Lietam v tom tiež (Prichytený pri živote), Prievan v peňaženke, Severanka, Držím ti miesto, Krátke lásky (sú tie najdlhšie), Je to vo hviezdach, či Nemám čo stratiť.


Prehľad slovenských koncertov Habera & Team “33“ Tour 2016:
1. mája - Prievidza, Zimný štadión
4. mája - Košice, Steel Arena
6. mája - Poprad, Zimný štadión
12. mája - Bratislava, Národné tenisové centrum
16. mája - Martin, Zimný štadión
 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies