Oklamčáková misska Júlia Kokoruďová bodovala v Taliansku

NETKY.SK • 24 September 2019, 09:12 • 3 min
Oklamčáková misska Júlia Kokoruďová bodovala v Taliansku

BRATISLAVA - O Známom odborníkovi na krásu Jozefovi Oklamčákovi, je už dlhodobo známe že má "nos", na úspechy.

Otvoriť časovú os

slovakia

left justify in out

A nebolo to inak ani pri delegovaní jeho missky Júlie Kokoruďovej na súťaž krásy, kde na rozdiel od iných súťaži sa nebojovalo, len o titul a ceny pre víťazku, ale aj o titulku európskeho motoristického kalendára na rok 2020.

 

Do tejto súťaže bolo vybraných len 14 dievčat z Európy a práve Jozef Oklamčák sa rozhodol tam vyslať Júliu, ktorá už predtým bola úspešná na súťaži v ČÍNE kde získala titul MISS EURÓPY a v Poľsku titul I. vicemiss INTERCONTINENTAL NATURE.

 

A do tretice opäť zabodovala aj v Taliansku, kde okrem víťazstva a titulu MISS MOTORS EURÓPE 2020, získala právo fotenia titulky v kalendári pre rok 2020.

 

Ako nám povedal zakladateľ súťaže krásy MISS SLOVENSKO a jej dlhoročný spoluorganizátor Jozef Oklamčák: "Bol som oslovený talianskym organizátorom Brunom Daltom, aby som vybral slečnu, ktorá ma možnosť okrem získania titulu zabojovať aj o titulnú stránku motoristického kalendára na rok 2020. A po veľmi krátkom uvažovaní som sa rozhodol pre Júliu, ktorej som veril, že uspeje a nesklamala ma, rovnako ako v Čine a v Poľsku."

 
twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
barbora lučivjanská
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies