Oblasť mesta Los Angeles zasiahlo mierne zemetrasenie

NETKY.SK • 8 August 2012, 10:53 • 2 min
Oblasť mesta Los Angeles zasiahlo mierne zemetrasenie

Oblasť mesta Los Angeles zasiahlo mierne zemetrasenie - Svet Mierne zemetrasenie zasiahlo v noci nadnes oblasť kalifornského mesta Los Angeles, neboli však hlásené nijaké škody ani zranenia. V predbežnej správe amerického geofyzikálneho inštitútu (USGS) s

slovakia

left justify in out

img

Mierne zemetrasenie zasiahlo v noci nadnes oblasť kalifornského mesta Los Angeles, neboli však hlásené nijaké škody ani zranenia.
      V predbežnej správe amerického geofyzikálneho inštitútu (USGS) sa uvádza, že k zemetraseniu s magnitúdou 4,4 došlo v utorok o 23.23 h miestneho času a jeho epicentrum sa nachádzalo tri kilometre východne od mesta Yorba Linda v severokalifornskom okrese Orange County. Mesto sa nachádza približne 60 kilometrov od centra Los Angeles.
      Rýchle otrasy zemetrasenia bolo cítiť po celom regióne. Potom o necelú minútu došlo k následným otrasom s magnitúdou 2,7.
      Predstavitelia polície a hasičov v Orange County uviedli, že nedostali žiadne správy o škodách či zraneniach.

Zdroj: TASRtwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies