Obamovci budú produkovať podcasty pre Spotify

NETKY.SK • 7 Jún 2019, 09:24 • 2 min
Obamovci budú produkovať podcasty pre Spotify

NEW YORK - Produkčná spoločnosť Baracka a Michelle Obamovcov, Higher Ground, uzavrela zmluvu na výrobu podcastov pre streamingovú platformu Spotify, ktorá sa v poslednom čase snaží diverzifikovať svoj obsah.

slovakia

left justify in out

"Sme nadšení (...), pretože podcasty ponúkajú mimoriadnu príležitosť na podporu konštruktívneho dialógu, na to, aby sa ľudia usmievali a premýšľali, a dúfajme tiež, aby sa k sebe priblížili," komentoval novinku bývalý americký prezident, citovaný v spoločnom vyhlásení spoločností Spotify a Higher Ground.

 

Vyhlásenie obsahuje aj reakciu bývalej prvej dámy USA Michelle Obamovej, ktorá zdôraznila "príležitosť", ktorú toto partnerstvo predstavuje pre "hlasy príliš často ignorované alebo umlčané".

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Enjoy the holiday season with the ones you love. Michelle and I wish you a very Merry Christmas!

Príspevok, ktorý zdieľa Barack Obama (@barackobama),

Spotify sa výrobe podcastov venuje od minulého roku. Viacero významných aktérov v tomto odvetví sa snaží zmeniť výrobu podcastov zo súčasného modelu, keď sú zvukové vysielania bezplatné a výrobcovia zarábajú na zisku z reklamy, na platformu, kde používatelia platia za obsah. Napríklad francúzska služba Majelan v utorok spustila program, ktorý je dostupný v 50 krajinách sveta, pričom jeho používateľ zaň za mesiac platí 4,99 eura.

 

Produkčná spoločnosť Obamovcov vznikla v roku 2018. Medzičasom už podpísala exkluzívnu zmluvu so spoločnosťou Netflix. Zmluva sa týka produkcie filmov, televíznych seriálov a dokumentárnych snímok.

 

 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Karnisova
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies