Nové pracovné príležitosti v automobilke Jaguar, ktorá začne vyrábať nový model

NETKY.SK • 30 Máj 2022, 7:21 • 2 min
Nové pracovné príležitosti v automobilke Jaguar, ktorá začne vyrábať nový model

NITRA – Automobilka Jaguar Land Rover Slovakia začne vyrábať v nitrianskom závode nový osemmiestny model Land Rover Defender 130.

slovakia

left justify in out

S posilnením portfólia súvisí aj rozvoj zamestnanosti. Firma vytvorí ďalších 700 nových pracovných miest a od septembra plánuje spustiť tretiu pracovnú zmenu. Informoval o tom výkonný riaditeľ Jaguar Land Rover Slovakia Russell Leslie. Celkovo by tak na jeseň v nitrianskom závode malo pracovať 4 500 ľudí.

 

img

 

Nové pracovné príležitosti vzniknú na všetkých pracovných úrovniach od operátorov, cez profesijných expertov, administratívne a inžinierske pozície až po vedúcich tímov. Pracovné príležitosti sú otvorené aj pre obyvateľov Ukrajiny. Od apríla zamestnala spoločnosť v Nitre niekoľko desiatok ukrajinských zamestnancov, potvrdila manažérka pre firemné záležitosti Miroslava Remenárová.

 

Možno vás zaujme: Počasie: Budúci týždeň sa dočkáme tropických horúčav!twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Johny domansky

Netky
JAR JE TU O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona