Najväčšia akcia RFA v roku 2024? Sivák, Fapšo a Boráros na jednom mieste!

NETKY.SK • 11 Jún 2024, 09:30 • 2 min
Najväčšia akcia RFA v roku 2024? Sivák, Fapšo a Boráros na jednom mieste!

Tak ako minulý rok, aj tentokrát si počas leta dáva organizácia Real Fight Aréna trojmesačnú pauzu. Najbližší galavečer čaká RFA fanúšikov 21. septembra, ktorý opäť usporiada v spolupráci s organizáciou I Am Fighter. Mesiac nato príde RFA premiérovo do Žiliny, kde už je oznámených pár veľmi výrazných mien domácej bojovej scény.

Otvoriť časovú os

slovakia

left justify in out

Jedna hviezda vedľa druhej
Naprieč všetkými váhovými kategóriami by sme v Česku a na Slovensku len márne hľadali lepšieho postojára, než je Václav Sivák. Český Badboy je medzi profesionálmi naďalej porazený a nič na tom nezmenili ani jeho výlety do Ruska či do Poľska, kde sa zaskvel v najprestížnejšej európskej organizácii KSW. Teraz sa Sivák opäť vráti na pôdu RFA, kde ho bude čakať titulová obhajoba pod K1 pravidlami.
 
Aj keď v poslednom zápase zlyhal, stále je Gábor Boráros jednou z najvýraznejších postáv česko-slovenskej MMA scény. Po veľmi nevydarenom RFA debute s Fredericom Komuenhom sa pokúsi tento nezdar odčiniť v Žiline, kde dostane šancu na reparát.

Tú naposledy využil Sebastián Fapšo. Ten sa dokázal oklepať z tvrdého knokautu a po veľmi krátkej dvojmesačnej pauze sa opäť vrátil na víťaznú vlnu. V súboji s Filipom Roubíčkom dominoval už od začiatku, čo vyústilo v knokaut hneď v 1. kole. Fapšo sa však tentokrát predstaví pod pravidlami MMA vo svojom profesionálnom debute.

Zvýhodnené lístky do konca júna
Okrem Siváka, Borárosa a Fapša je na Žilinu oznámených viacero známych mien na čele s účastníkmi EUROGOLD pyramídy Martinom Prázdným a Adamom Jakubíkom. V Žiline sa predstavia aj Marek Kvasnica, Erik Tóth či posledný premožiteľ Dominika Toporcera, David Martiník.
 
Organizácia už spustila predaj vstupeniek a v súčasnosti si ich môžete zakúpiť za zvýhodnenú cenu 14,90 €. Táto zľava na portáli Predpredaj však potrvá len do konca júna.twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Miroslav Rimaszombati
RFA, zdroj foto: RFA/Matúš Zeťák
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies