Najstaršieho syna Sylvestera Stallonea našli mŕtveho

NETKY.SK • 14 Júl 2012, 09:00 • 2 min
 Najstaršieho syna Sylvestera Stallonea našli mŕtveho

Najstaršieho syna Sylvestera Stallonea našli mŕtveho - Krimi Amerického herca Sagea Stallonea, syna slávneho Sylvestera Stallonea, v piatok našli mŕtveho v jeho dome v Los Angeles. Portál TMZ informoval o tom, že na mieste objavili niekoľko nádobiek s lie

slovakia

left justify in out

img

Amerického herca Sagea Stallonea, syna slávneho Sylvestera Stallonea, v piatok našli mŕtveho v jeho dome v Los Angeles. Portál TMZ informoval o tom, že na mieste objavili niekoľko nádobiek s liekmi, nie je však jasné, o aké lieky ide, a či sú príčinou úmrtia. Podľa vyšetrovateľov nič nenaznačuje tomu, že šlo o samovraždu. Prípad už polícia posnula okresnému koronerovi.

Sage Moonblood Stallone bol starším z dvoch synov, ktorých mal 66-ročný Sylvester so svojou prvou manželkou Sashou Czack. "Sylvester Stallone je zdrvený a veľmi smutný z náhlej straty svojho syna. Svoju sústrasť posiela Sageovej matke Sashi. Sage bol veľmi talentovaný a skvelý mladý muž. Navždy nám bude chýbať," uviedol Sylvester prostredníctvom svojej hovorkyne Michelle Bega. Telo 36-ročného Sagea mala podľa právnika zosnulého herca Georgea Braunsteina nájsť pomocníčka v domácnosti. "Rodine a priateľom sa niekoľko dní neozval, takže mali obavy. Preto tam prišla a otvorila dom," uviedol. Podľa jeho slov o úmrtí nevedia nič bližšie a rodina je presvedčená, že šlo o tragickú nehodu, keďže bol "plný života a nemal žiadne depresie".

Sage na filmovom plátne debutoval po boku svojho otca vo filme Rocky V. (1990), kde spolu hrali otca a syna. Spolupracovali i na snímke Denné svetlo (1996) a objavil sa tiež vo filmoch ako The Manson Family (2003), Chaos (2005) alebo Pod Moskvou (2006). V roku 2006 nakrútil krátkometrážnu drámu Vic.

Zdroj:SITAtwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies