Na diaľnici D1 pri Bratislave došlo v noci k vážnej dopravnej nehode

NETKY.SK • 3 December 2021, 11:06 • 2 min
Na diaľnici D1 pri Bratislave došlo v noci k vážnej dopravnej nehode

BRATISLAVA - Na diaľnici sa zrazili dve osobné autá s kamiónom.

slovakia

left justify in out

Na diaľnici D1 v smere zo Senca do Bratislavy došlo v noci k vážnej dopravnej nehode dvoch osobných áut a nákladného vozidla. Na sociálnej sieti o tom informuje Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Bratislave.

 

Vodič nákladného vozidla ani osoby nachádzajúce sa vo vozidle Mazda zranenia neutrpeli. "Dve osoby nachádzajúce sa v treťom vozidle Ford Puma skončili v dôsledku zrážky v bezvedomí, tretia osoba v tomto vozidle utrpela ťažké zranenia dolných končatín," spresnila polícia. Do nemocníc v Bratislave boli prevezené celkovo štyri osoby.

 

K plnému sprejazdneniu diaľnice pre odstraňovanie následkov nehody, ako aj z dôvodu jej dokumentovania, došlo krátko po 7:00 hodine. "Vyšetrovaním presných príčin, ako aj okolností, za akých k tejto vážnej dopravnej nehode došlo, sa zaoberajú policajti Krajského dopravného inšpektorátu v Bratislave," uviedla polícia.

 

 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Katarina Zakova
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies