Na čo si potrpí Hana Zagorová? Bez tohoto si nevie predstaviť svoj deň!

NETKY.SK • 4 Január 2019, 07:40 • 2 min
Na čo si potrpí Hana Zagorová? Bez tohoto si nevie predstaviť svoj deň!

BRATISLAVA - Toto jej chýbať rozhodne nesmie! Česká speváčka Hana Zagorová si nevie predstaviť začať deň inak ako raňajkami.

slovakia

left justify in out

„Naozaj neviem, ako by som prežila taký deň! Ja som naozaj zvyknutá výdatne raňajkovať. Potom už aj celý deň nejem, ale súhlasím, že raňajky sú základ. Aj keď musím povedať, že neraňajkujem len zdravo... Dám si aj nejakú klobásku, no hrozné! Nie som v tomto nejaká úpenlivá,“ prezradila v rozhovore.

 


Človek by podľa nej nemal robiť nič proti sebe a svojej prirodzenosti a mal by si skutočne dopriať, po čom túži a čo je mu príjemné. „Mala som kedysi také záchvaty, že som dva roky držala makrobiotickú diétu a nezanechalo to na mne nič, nevidela som žiadne veľké výsledky. Potom som tri roky vkuse cvičila asi štyrikrát za týždeň, strašne ma to nebavilo, aj som to vždy hovorila trénerovi. Hovorila som mu ‘Mňa to nebaví!‘ a on, že ‘Nie, nie, na to si zvyknete! Budú sa vám vyplavovať endorfíny, uvidíte!‘ A ja že ‘Ukážte mi ich! Chcem vidieť tie endorfíny!‘ Nič som nevidela, nič sa nestalo,“ zhodnotila známa interpretka.

 Najdôležitejšie preto podľa nej je zbytočne sa netrápiť a život, ktorý nám bol daný, si skrátka poriadne užiť. „O tom ten život je, aby ste sa zrazu neobzreli a nepovedali si ‘Ježiš, ako to ubehlo a ja som chcela stihnúť toľko vecí a nestihla som... Ale zdravo som sa stravovala!‘ A možno aj to je pre niekoho zmyslom života, verím tomu. Ja som za slobodu, hovorím si, každý nech si robí to, čo si myslí, že je preňho najvhodnejšie a sama za seba by som hlavne chcela ten svoj život viesť tak, aby som v ňom vo chvíli, keď sa otočím, nenašla miesto, za ktoré by som sa hanbila,“ uzavrela Zagorová.twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Karnisova
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies