Medzinárodný folklórny festival obmedzí dopravu v centre Myjavy

NETKY.SK • 12 Jún 2023, 12:30 • 2 min
Medzinárodný folklórny festival obmedzí dopravu v centre Myjavy

MYJAVA - Od 14. do 18. júna sa bude v Myjave konať 63. ročník Medzinárodného folklórneho festivalu (MFF). Počas týchto dní bude čiastočne obmedzená doprava v centre mesta. Informoval o tom hovorca mesta Marek Hrin.

slovakia

left justify in out

S organizáciou festivalu sú spojené dopravné obmedzenia a nárast motorových vozidiel. "Mesto vyzýva vodičov, aby od piatka (16. 6.) od 20.00 h neparkovali na parkoviskách v centre mesta na Námestí M. R. Štefánika a pri rieke Myjava z dôvodu príprav na jarmok, ktorý bude súčasťou festivalu," uviedol Hrin.

 

V sobotu (17. 6.) bude od 6.00 do 14.00 h uzavreté Námestie M. R. Štefánika vrátane komunikácie pri rieke Myjava z dôvodu konania jarmoku a sprievodu folklórnych súborov. "V rovnakom čase bude platiť zákaz státia na Partizánskej ulici. Doprava bude v tomto čase presmerovaná na Partizánsku ulicu, Ulicu 1. mája, Staromyjavskú ulicu a Pirte," doplnil hovorca.

 

Parkoviská pre návštevníkov festivalu budú aj tento rok na Marečkovej ulici, od križovatky Hurbanovej ulice s Moravskou ulicou po križovatku Hurbanovej ulice so Staromyjavskou ulicou a na Moravskej ulici po križovatku Moravskej ulice s Hurbanovou ulicou. "Tiež bude možné využiť ostatné parkoviská na Myjave za predpokladu, že vodiči dodržia ustanovenia cestného zákona," informoval Hrin. twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Interny redaktor
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies