Medvede obkľučovali marihuanové polia

NETKY.SK • 19 August 2010, 12:21 • 2 min
Medvede obkľučovali marihuanové polia

Medvede obkľučovali marihuanové polia

slovakia

left justify in out

Kanadská polícia, ktorá neďaleko americko-kanadských hraníc objavila dve marihuanové polia, musela konať opatrne - okolo úrody sa potulovalo 13 medveďov čiernych.
      Polia obsahujúce približne 2300 rastlín našli neďaleko jazera Christina Lake v provincii Britská Kolumbia, iba niekoľko kilometrov od hraníc. Informoval o tom dnes desiatnik Kráľovskej kanadskej jazdnej polície Dan Moskaluk.
      Keď polícia prišla pred dvoma týždňami do oblasti, našla polia obkľúčené medveďmi, a tak musela pri odstraňovaní marihuany postupovať obozretne.
       Medvede sa správali poddajne a poslušne: očividne boli na ľudí zvyknuté. Keby boli na ľudí navyknuté priveľmi a príliš by sa k nim približovali, mohli by ich dať úrady zabiť.
      Dvoch majiteľov polí zatkli pre obvinenia z výroby a vlastnenia kontrolovanej látky.
      Nie je jasné, či zatknutí muži využívali medveďov na stráženie marihuanových polí, alebo či ich tam chovali len ako svojich zvieracích miláčikov.

Zdroj: TASR/APtwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies