McGregor mal vo 4. zápase finále NBA napadnúť ženu, udalosť rieši liga aj klub

NETKY.SK • 16 Jún 2023, 17:30 • 2 min
McGregor mal vo 4. zápase finále NBA napadnúť ženu, udalosť rieši liga aj klub

MIAMI - Bývalý šampión UFC Conor McGregor mal po 4. finálovom zápase NBA sexuálne napadnúť ženu v kúpeľni arény v Miami.

slovakia

left justify in out

Bývalý šampión UFC Conor McGregor mal po 4. finálovom zápase NBA sexuálne napadnúť ženu v kúpeľni arény v Miami. Incident vyšetruje vedenie profiligy v spolupráci s Miami Heat.

 

Advokát ženy uviedol, že jeho klientka poskytla polícií oblečenie, ktoré mala v tú noc na sebe. McGregorova právnička vyhlásila, že bojovník poprel akékoľvek previnenie. "Sme si vedomí závažnosti obvinenia. V prípade vedieme dôkladné vyšetrovanie. Až do ukončenia šetrenia sa zdržíme akýchkoľvek komentárov k udalosti," citovala z vyhlásenia Miami Heat agentúra AP.

 

Vedenie NBA vydalo podobné vyhlásenie, v ktorom uviedli, že spolupracujú s klubom na prešetrení udalosti.twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Marek Nemček
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies