Matovič hovorí o BLAMÁŽI zo strany rezortu zdravotníctva. Čo ho tak vytočilo?

NETKY.SK • 30 Apríl 2021, 16:29 • 2 min
Matovič hovorí o BLAMÁŽI zo strany rezortu zdravotníctva. Čo ho tak vytočilo?

BRATISLAVA – Minister financií Igor Matovič kritizuje svojho kolegu z rezortu zdravotníctva Vladimíra Lengvarského.

Otvoriť časovú os

slovakia

left justify in out

Bývalý premiér a súčasný minister financií Igor Matovič kritizuje rezort zdravotníctva pre medializované informácie o tom, že už počas tohto víkendu sa k vakcínam dostanú aj 16 a 17 ročný tínedžeri.

 

V príspevku na sociálnej sieti napísal: „Verím, že Ministerstvo zdravotníctva nepripustí BLAMÁŽ, aby ešte predtým ako budú zaočkovaní starí ľudia a chronicky chorí, ktorí chcú byť zaočkovaní, bol začkovaný čo i len jeden zdravý 16-17 ročný tínedžer Pfizerom či Modernou."

 

Doplnil, že ak by sa takéto niečo stalo, išlo by o úplné zlyhanie zdravého rozumu, ministerstva a malo by patričné a nemilosrdné následky. "Píšem radšej verejne, aby neboli zase nejaké trápne výhovorky," uzavrel Matovič.

 

Termíny na očkovanie prišli stredoškolákom v priebehu dnešného dňa. Minister Lengvarský situáciu okomentoval slovami, že nie je to dobrý signál, avšak ide o chybu, ktorá sa stať môže.

 

Dodal, že všetko záleží od záujmu o očkovanie v jednotlivých okresoch či voľných kapacít vo vakcinačných centrách.  

 

Súvisiaci článok: Počas tohto víkendu budú zaočkavaní už aj tínedžeri. Iba pár hodín od registrácie, im prišli termínytwiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Katarina Zakova
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies