Left Behind je najhorším filmom roka podľa Rotten Tomatoes

NETKY.SK • 13 December 2014, 09:07 • 2 min
Left Behind je najhorším filmom roka podľa Rotten Tomatoes

LOS ANGELES - Akčný triler Left Behind s Nicolasom Cageom v hlavnej úlohe sa stal najhorším tohtoročným filmom podľa hodnotení na portáli Rotten Tomatoes. Film britského režiséra Vica Armstronga získal iba dve percentá. Tržby snímky dosiahli celosvetovo necelých 20 miliónov dolárov, zatiaľ čo výroba stála 16 miliónov.

slovakia

left justify in out

So skóre tri percentá sa na ďalších dvoch priečkach umiestnili snímky Ja, Frankenstein a Herkules: Zrod legendy. Na štvrtom mieste so siedmimi percentami skončila komédia Are You Here, v ktorej si zahrali Owen Wilson, Zach Galifianakis či Melissa Rauch. O percento viac získala hororová komédia A Haunted House 2, ktorá je pokračovaním filmu Pár nenormálnych aktivít. Ten pritom minulý rok skončil na deviatej priečke. Na šiestom a siedmom mieste sa umiestnili filmy Grace: Kňažná z Monaka s Nicole Kidman a Timom Rothom a Upírska akadémia. Oba filmy získali deväť percent. Ďalej nasledujú Veľká oriešková lúpež (desať percent), Zimný príbeh (trinásť percent) s Colinom Farrellom a Russellom Crowom a snímka Blended s Adamom Sandlerom a Drew Barrymore (14 percent). 

 

V rebríčku sa nachádza aj ďalší film Nicolasa Cagea. Je ním akčné krimi Tokarev. Do devätnástky najhorších filmov roka podľa hodnotení na Rotten Tomatoes sa dostali aj filmy Transformers: Zánik, Transcendencia s Johnnym Deppom či Sabotage s Arnoldom Schwarzeneggerom. 

Rebríček najhorších filmov roka 2014 podľa hodnotení na portáli Rotten Tomatoes: 
1. Left Behind - 2 % 
2. Ja, Frankenstein - 3% 
3. Herkules: Zrod legendy - 3 % 
4. Are You Here - 7% 
5. A Haunted House 2 - 8% 
6. Grace: Kňažná z Monaka - 9% 
7. Upírska akadémia - 9% 
8. Veľká oriešková lúpež - 10% 
9. Zimný príbeh - 13% 
10. Blended - 14% 
11. Tokarev - 14% 
12. Endless Love - 15% 
13. Legends of Oz: Dorothy's Return - 16% 
14. Ride Along - 17% 
15.Transformers: Zánik - 18% 
16. Lepšie teraz ako nikdy - 18% 
17. Devil's Due - 18% 
18. Transcendencia - 19% 
19. Sabotage - 19% 

 twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies