Lance Bass z 'N Sync si dnes vezme snúbenca Michaela Turchina

NETKY.SK • 20 December 2014, 12:34 • 2 min
Lance Bass z 'N Sync si dnes vezme snúbenca Michaela Turchina

LOS ANGELES – Americký spevák, tanečník a producent Lance Bass dnes povie áno snúbencovi Michaelovi Turchinovi. Informoval o tom magazín Us Weekly, ktorému to potvrdilo viacero zdrojov z okolia dvojice.

slovakia

left justify in out

Obrad sa podľa nich bude konať v hoteli Park Plaza v Los Angeles, pričom záznam zo svadby neskôr odvysiela americká televízia E!. Deväťdesiatminútový program s názvom Lance Loves Michael: The Lance Bass Wedding zaradí do programu 5. februára. Na prípravách slávnostného dňa spolupracovali Sharon Sacks, Lisa Vanderpump, Jamie Lynn Sigler a Joanna Garcia Swisher. Program ponúkne aj zábery zo zákulisia príprav, pričom dvojica bude spomínať aj na prvé stretnutie. Podľa E! pôjde o prvý mužský celebritný sobáš vysielaný v americkej televízii.

 

Tridsaťpäťročný bývalý člen už nefungujúcej skupiny 'N Sync sa s Turchinom zoznámil v roku 2010 a o rok neskôr spolu začali randiť. Hudobník požiadal svojho vyvoleného o ruku po prvý raz vlani v septembri, po roku si zásnuby zopakovali. „Vedel som, že ho chcem spoznať. Priťahoval ma a vyzeral milo, no nebol som si istý tým, nakoľko sa on zaujíma o mňa. Bola to situácia, pri ktorej som si bol istý tým, že sa s ním chcem priateliť, no ani vo sne by mi nebolo napadlo, že to prerastie až do vzťahu,“ povedal spevák o stretnutí s partnerom pre magazín Brides. 

 

James Lance Bass sa preslávil vďaka spomínanej formácii 'N Sync, ktorá má na konte hity ako Bye Bye Bye, It's Gonna Be Me, Gone alebo Girlfriend (feat. Nelly). Objavil sa vo viacerých filmoch a zviditeľnil sa aj pokusom dostať sa do vesmíru vo vesmírnej lodi Sojuz, čo sa mu ani po niekoľkomesačnom tréningu nepodarilo, pretože prišiel o sponzorov. O svojej homosexuálnej orientácii po prvý raz verejne prehovoril v júli 2006, za čo mu udelili Human Rights Campaign Visibility Award. V roku 2007 vydal autobiografiu Out of Sync. twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Redakcia Netky
Netky
Deň Ústavy o
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies