Kysucký mäsiar je pripravený na zabíjačku. Budem ho musieť utratiť ako prasa, hlása Flexking

NETKY.SK • 18 Apríl 2024, 10:02 • 2 min
Kysucký mäsiar je pripravený na zabíjačku. Budem ho musieť utratiť ako prasa, hlása Flexking

Nie nadarmo mu prischol prívlastok veterána organizácie. Fight Night Challenge usporiadalo doposiaľ šesť turnajov a iba na jedinom z nich chýbal Frayer Flexking. Populárny raper už dokázal v ringu knokautovať kolegu z brandže Daniela Chladka a rovnakým spôsobom pokoril aj Imricha Štefánika a Adama Štrbu. Na blížiacom sa podujatí v Bratislave plánuje do tejto kategórie zaradiť aj známeho moderátora a gastronomického recenzenta Strýca Filipa.

Otvoriť časovú os

slovakia

left justify in out

Vlastným menom Andreas Stolárik vkročil medzi laná po prvý raz v roku 2022. Sen o ponuke na boxerský zápas sa premenil v skutočnosť, keď mu nasledujúci deň zavolal spolumajiteľ organizácie Rytmus. „Pôvodne som nevedel, do čoho idem. Časom sa mi to začalo dostávať pod kožu a aktuálne ma to extrémne baví. Nikdy som však nebol žiadne orezávatko, keď som v minulosti pil, väčšinou to končilo bitkou,“ vracia sa niekoľko dlhých mesiacov späť bývalý futbalista.

 

Svojim súperom má v obľube dostať sa do hlavy. Pozornosť strhol aj na poslednej tlačovej konferencii, kde z repertoára vytiahol oblek mäsiara. „Najskôr som zháňal mačetu. Keby som bol v Afganistane, zrejme ju zoženiem hneď, tu to bolo náročné. Volal som preto kamošovi, či náhodou nepozná niekoho z bitúnku. Robí tam jeho nevlastný otec, takže som ho požiadal o zásteru s krvou a sekáč,“ prezrádza, akým spôsobom sa dostal k netradičnému nápadu.

S nadchádzajúcim konkurentom si do oka nepadol. Vzájomné naprieky odštartovali ešte pred samotným podujatím. Strýco Filip najskôr umelcovi z hudobného sveta polepil auto nálepkami, odpoveďou bol vyostrený konflikt na ulici. „Myslel som si, že je väčší tvrďák. Teraz vidím, ako dáva pusinky, pózuje s tričkom a snaží sa byť chutný, dobrý chalan. Budem ho ale musieť utratiť ako prasa, čo mi možno bude v určitom momente ľúto,“ priznáva 33-ročný raper.
 
Hlavný duel večera je vypísaný vo váhovej kategórii do sto kilogramov. Zatiaľ čo jeden protagonista musí telesnú hmotu kresať, druhý ju chce naopak naberať. „Skolabuje v polovici nástupu. Musí chudnúť, bude naberať sily. Ja dôjdem našľahaný ako Arnold v najlepších rokoch. On je tlsté prasa, ja tam dôjdem ako mäsiar. Ľudia uvidia zabíjačku v priamom prenose,“ namotivovane konštatuje Frayer Flexking.
 
V poradí šiesty turnaj z produkcie Fight Night Challenge sa uskutoční 20. apríla v bratislavskej Tipos Aréne. Posledné desiatky vstupeniek ostávajú k dispozícii v sieti predpredaj.sk. Dianie počas celého večera je možné sledovať aj formou PPV vďaka JOJ PLAY.twiterfacebooklinkedinwhatsapp

Za Netky.sk
Miroslav Rimaszombati
Fight Night Challenge, Zdroj foto: Fight Night Challenge
Netky
LETNÉ PRÁZDNINY O
00 DNÍ 00 HODÍN 00 MINÚT 00 SEKÚND
logo
Copyright © 2023 PetsoftMedia Inc.
Všetky práva sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a video správ zo zdrojov TASR, SITA, taktiež z vlastnej autorskej tvorby, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona

Pre používanie spravodajstva Netky.sk je potrebné povoliť cookies